İADE VE DEĞİŞİM

Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla siparişinizdeki ürünleri size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Değişim için kargo teslim tarihi itibariyle 7 gün içerisinde ürünün ambalajı ve paketi zarar görmemiş olması şartıyla MNG KARGO SATICI KODU 728138101 ile bize ulaştırabilirsiniz.

Paketinizi MNG KARGO şubelerinden 7 gün içerisinde SATICI KODU 728138101 belirterek teslim edebilirsiniz.

Değişim ve İade ile ilgili süreçlerinizi 0541 194 90 99 numaralı Whatsapp hattımızdan takip edebilirsiniz. Değişim yapılan ürünlerde ücret iadesi yapılmamaktadır. 

Değişim talep edilen ürün firmamıza ulaştıktan sonra 1-3 iş günü (kargo bedeli düşülerek) hesabınıza hediye çeki tanımlanmaktadır. Tanımlanan hediye çeki ile 1(bir) ay içerisinde yeni siparişinizi oluşturabilirsiniz.

*Hediye çeki kodunuz üye olan müşterilere mail yolu ile bildirilecektir. Üye olmayan müşterilerin üyelik işlemlerini gerçekleştirdikten sonra sipariş numarası ile 0541 194 90 99 Whatsapp hattımıza bilgi vermesi ile hediye çeki tanımlama süreci başlatılacaktır.

 

01.01.2024 itibariyle ürün iadesi yapılırken, 90 TL+KDV, posta hizmet bedeli iade tutarınızdan düşülerek tarafınıza yansıtılacaktır.

İade işlemini gerçekleştirebilmek için, faturanızın üzerindeki iade nedenini işaretleyerek fatura ile birlikte ŞİRİNYALI MAHALLESİ LARA CAD. NO.97/G-  9 FOR US SHOES MURATPAŞA/ANTALYA adresine Mng Kargo noktalarından ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. 

Sepet tutarından dolayı Ücretsiz kargo ile gönderilen ürünlerin iadesi durumunda kargo bedelleri iade tutarından düşülerek tarafınıza yansıtılacaktır.

Mng Kargo firması dışında farklı kargo firmaları ile alıcı ödemeli gönderilen veya kargo poşetine konulmadan ürün kutusu bantlanarak gönderilen iadeler teslim alınmamaktadır.

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz.

Satın alınan çanta ve aksesuar ürünlerinde iade ve değişim yapılmamaktadır.

Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine geri ödemeler kargo teslim alınması tarihinden itibaren en geç 10 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir.

 

Ürünü satın alırken ödediğiniz hizmet bedelleri (Kargo bedeli, Banka komisyonu vs.) iade edilmemektedir.

 

Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.
Taksitli alışverişlerinizde ücret iadesi tek seferde yapılır ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir. Süreç ile ilgili bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

FATURASIZ DEĞİŞİM VE İADE YAPILAMAZ

AYIPLI MALIN İADESİ NASIL YAPILIR?

Üründen kaynaklanan herhangi bir sorundan dolayı müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, ücretsiz kargo, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarına sahiptir.

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Müşteri, 14 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır. 

BU DURUMDA MUTLAKA 0541 194 90 99  MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZ İLE İLETİŞİME GEÇİLMELİDİRAyıplı Mal bildiriminde, ürünün imalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup 

bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

*** KAMPANYALI /İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDE İADE ve DEĞİŞİM MEVCUT DEĞİLDİR.

İade Adresi: ŞİRİNYALI MAHALLESİ LARA CAD. NO.97/G -  9 FOR US SHOES MURATPAŞA/ANTALYA

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR