İADE VE DEĞİŞİM

Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla siparişinizdeki ürünleri size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Değişim ve İade ile ilgili süreçlerinizi 0541 194 90 99 numaralı Whatsapp hattımızdan takip edebilirsiniz. Tarafınıza Mng Kargo tarafından gelen ürününün paketinin üzerinde faturamız bulunmaktadır. Faturanın üzerinde yer alan değişim alanına değişim yapmak istediğiniz ürün ismini ve numarasını belirtmeniz gerekir.

Paketi alıcı firma kodumuz 728138101 belirterek MNG kargoya 14 gün içinde teslim edin.

Değişim yapılan ürünlerde ücret iadesi yapılmamaktadır.

01.09.2023 itibariyle ürün iadesi yapılırken, 50 TL+KDV, posta hizmet bedeli iade tutarınızdan düşülerek tarafınıza yansıtılacaktır.

İade işlemini gerçekleştirebilmek için, faturanızın üzerindeki iade nedenini işaretleyerek fatura ile birlikte ŞİRİNYALI MAHALLESİ LARA CAD. NO.97/C-  9 FOR US SHOES MURATPAŞA/ANTALYA adresine Mng Kargo noktalarından ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Değişimlerde paketinizi ücretsiz olarak bize gönderebilirsiniz. Değişiminiz yapıldıktan sonra yeni ürününüzü teslim alırken 40 TL+KDV ve posta hizmet bedelini kargo firmasına ödeyerek teslim alabilirsiniz.

Mng Kargo firması dışında farklı kargo firmaları ile alıcı ödemeli gönderilen veya kargo poşetine konulmadan ürün kutusu bantlanarak gönderilen iadeler teslim alınmamaktadır.

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz.

Satın alınan çanta ve aksesuar ürünlerinde iade ve değişim yapılmamaktadır.

Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine geri ödemeler kargo teslim alınması tarihinden itibaren en geç 10 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir.

 

Ürünü satın alırken ödediğiniz hizmet bedelleri (Kargo bedeli, Banka komisyonu vs.) iade edilmemektedir.

 

Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.
Taksitli alışverişlerinizde ücret iadesi tek seferde yapılır ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir. Süreç ile ilgili bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

FATURASIZ DEĞİŞİM VE İADE YAPILAMAZ

AYIPLI MALIN İADESİ NASIL YAPILIR?

Üründen kaynaklanan herhangi bir sorundan dolayı müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, ücretsiz kargo, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarına sahiptir.

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Müşteri, 14 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır. 

BU DURUMDA MUTLAKA 0541 194 90 99  MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZ İLE İLETİŞİME GEÇİLMELİDİRAyıplı Mal bildiriminde, ürünün imalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup 

bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

*** KAMPANYALI /İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDE İADE ve DEĞİŞİM MEVCUT DEĞİLDİR.

İade Adresi: ŞİRİNYALI MAHALLESİ LARA CAD. NO.97/C -  9 FOR US SHOES MURATPAŞA/ANTALYA

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR